Co je u nás nového?

Schindeleho minerály - zdravotnický prostředek

1. 9. 2017

Dolnorakouský rodinný podnik dosáhl významný status.

Radost v malém dolnorakouském rodinném podniku je veliká – od dubna 2017 jsou Schindeleho minerály oficiálně certifikovány jako zdravotnický prostředek. Majitelka, paní Sigrun Kerschus Schindele, je šťastná a s úlevou říká: „Dosažení tohoto stavu není snadné, protože nároky jsou obrovské. Nikdy jsme nepochybovali nad účinky naší kamenné moučky – mnoho pozitivních zpráv od našich zákazníků nás povzbuzovalo.

Více zde


Podmínky pro získání plechovky zdarma za ohlas

12. 3. 2016

Plechovku zdarma obdrží každý, jehož ohlas bude pro nás cenný svými informacemi, pravdivostí a úrovní sdělení a bude hodný zveřejnění. Nutný je také pisatelův souhlas se zveřejněním včetně jména a města, bez přesné adresy. Vyhrazujeme si právo na výběr ohlasů, za který pisatel obdrží plechovku zdarma.


Získejte minerály zdarma

11. 5. 2011

Pošlete nám svůj pravdivý příběh, jak vám minerály pomohly, se souhlasem zveřejnění vč. celého jména a města (bez adresy a telefonu) a při příští objednávce (stačí i 1 kus) obdržíte plechovku minerálů zdarma.


Nové balení a ceny kapslí

5. 5. 2011

Text aktuality
Nyní je k dostání již jen větší balení kapslí s 500 ks (původně 400 ks) za vyšší cenu.
V přepočtu na kus jsou však kapsle o něco levnější.


Změna cen minerálů v kaplsích

1. 5. 2011

Ceny kapslí pouze do vyprodání zásob. Brzy budou kapsle k dostání ve větším balení (o 100 ks více) za vyšší cenu (od 685 Kč/1ks).


Video o Schindeleho minerálech

8. 2. 2011

Přehrajte si nový film o cestě Schindeleho minerálů z lomu až k vám + tipy na další použití. Video zde [94,69 MB].


Změna ceníku minerálů

8. 2. 2011

S okamžitou platností nižší ceny u některých položek mletých minerálů, výrazně nižší ceny kapslí


Vážení uživatelé Schindeleho minerálů

24. 11. 2010

obracíme se na vás s prosbou a zároveň nabídkou. Rádi bychom zveřejnili co nejvíce aktuálních ohlasů a zkušeností při užívání Schindeleho minerálů. Budeme rádi pokud nám pošlete pár řádků, jak Vám minerály pomohly a dáte nám souhlas ke zveřejnění na internetu a v tištěných médiích s uvedením vašeho celého jména a města/obce (bez celé adresy), V nejlepším případě i s vyjádřením lékaře. Vaše příspěvky musí být pravdivé a věrohodné.

vybereme 50 nejzajímavějších příběhů a dotyční pak obdrží jako poděkování 1 plechovku á 1 kg při své další objednávce zdarma. Oznámení Vám přijde mailem.

Děkujeme Vám za vstřícnost a těšíme se na Vaše ohlasy.

S přátelskýn pozdravem

Roman Dvořák


Nové balení a ceny minerálů v kapslích

0. 0. 0000

Text aktuality
Nabízíme nové větší balení Schindeleho minerálů v kapslích obsahující 500 kusů rostlinných kapslí. Původní balení se 400 kusy již není dostupné.