Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Zdeněk Dufek, Batelov

Dobrý den,
je mi 64 let a již rok užívám pravidelně vaše Schindeleho minerály. Mám odoperovaný kotník, obě ramena, mám vysoký krevní tlak a lupenku. Bolest ustupuje a lupenku nemám v takové míře jako dříve. Nejprve jsem si kupoval všelijaké doplňky, ale změna nenastala, musel jsem přejít na léky proti bolesti. Ale s vašimi minerály se můj celkový zdravotní stav velmi zlepšil, a proto si objednávám další 3 balení! Minerály mi doporučila moje známá, která je užívá i se svým manželem už více jak 2 roky a jsou moc spokojení.

Vlastimil Binder, Pasohlávky

Od podzimu minulého roku se můj zdravotní stav neustále zhoršoval. Došlo to tak daleko, že jsem letos v dubnu při 5 minutové chůzi musel 5 minut odpočívat. Bolelo mě celé tělo, snížil se mi tlak na 90/48, celkově mi ubývalo fyzických sil. Po podrobném vyšetření a nasazení různých léků se můj zdravotní stav mírně zlepšil. Nepředstavitelná změna nastala po 30 dnech užívání minerálů. V současné době mohu vykonávat veškeré fyzické práce na zahradě, ve vinohradě, práce se dřevem, jízda na kole atd. Po těchto zkušenostech doporučuji dále. Za 4 měsíce mi bude 80 let.

Petr Novotný, Velký Beranov

Je mi 64 let, mám těžkou artrózu, a proto jsem již několik let předběžně objednaný na operaci-výměnu kolenního kloubu. Artróza mi vadila při práci i v soukromí. Bez ortézy jsem nemohl ujít ani pár set metrů a téměř jsem skončil o francouzských holích. Po několika týdnech užívání minerálů se mi artróza rapidně zlepšila a pravděpodobně jsem operaci oddálil možná o několik let. Minerály užívám 6 měsíců, a budu je rozhodně užívat i nadále.

Jarmila Váchová Ledeč nad Sázavou, 61 let

Po využívání jednoho balení Schindeleho minerálů se cítím lépe. Pomalu ustupují problémy s menopauzou, na což zatím nic jiného nezabralo. Upravila se i váha. Mohu jen doporučit a budu užívat dál.

Zdena Droznová, Liberec

Dobrý den, na jaře jsem si u vás koupila sypané minerály v dóze. Do té doby jsem trpěla zánětem kloubů po yersiniové infekci, strávila jsem i týden v nemocnici, nemohla jsem skoro vůbec chodit. Po čtrnácti dnech braní Schindeleho minerálů se mi bolesti zhoršily, ale vydržela jsem a nyní jsem úplně zdravá. Mohu opět chodit a nemám vůbec žádné bolesti. Je to zázrak. Jsem nadšená, doporučuji všem známým a příbuzným i jako prevenci.

Rudolf Zettelmann,Brno

Dobrý den, je mi 69 let a minerály užívám již delší dobu. Byl jsem po operaci, měl jsem vysokou hodnotu cukrovky, píchal jsem si inzulín. Cukrovka se hodně zlepšila. Potíže s krční páteří a klouby taktéž ustoupily. Celkově se cítím velmi dobře, a proto velmi děkuji za výborné účinky vašich minerálů a všem je mohu jen doporučit!

Marie Kaslová, Horšovský Týn, 59 let

Vážení, po prodělané lymeské borelióze jsem měla potíže s chůzí a s klouby. Po dobrání první plechovky minerálů jsem pocítila velkou úlevu v kloubech, ale také se mi vyhladily hemoroidy, které byly před chirurgickým zákrokem, a dna ustoupila. Proto objednávám už podruhé další přísun minerálů i pro známé, kteří mají také dobré zdravotní výsledky.

Jana Procházková, Nymburk

Dobrý den, o minerálech jsem poprvé slyšela vyprávět před několika lety od známého, který o tom mluvil jako o zázraku, a já si říkala, že to bude zase nějaká fáma. Potom mého muže postihla dna a kamarád mu přinesl asi půl plechovky, ať to vyzkouší. Po pár dnech užívání měl po problému, ale já tomu stále moc nevěřila. Když jsem začala mít problémy s klouby, šla jsem do toho také. A funguje to. Mohla jsem najednou opět dělat i dřepy. Moje maminka, která měla jít ve svých 79 letech na operaci s kyčlí, šla ještě před termínem operace na vyšetření, a najednou jí řekli, že to není tak akutní, aby si to ještě rozmyslela. A ona mi pak řekla, že asi rok bere Schindeleho minerály. Mně samotné přestala i migréna a od té doby všem známým a přátelům doporučuji. Před několika měsíci nám přestala chodit fena německého ovčáka, které je 11let. Na zadní nohy se nemohla vůbec postavit. Dcera jí začala každý den dávat minerály a fena se zase dala dohromady. Takže dnes už vím, že to smysl má.

Lenka Fridrichová, Jihlava

Dobrý den, i já jsem se rozhodla vám napsat ohledně Schindeleho minerálů. Dlouhou dobu mě trápila bolest ramene, které mě nezbavili lékaři různých oborů ani fyzioterapeuti. Byla jsem zoufalá, nic mě nebavilo. Až jednou mi sousedka poradila právě Schindeleho minerály. Už po krátké době užívání jsem cítila velkou úlevu a po měsíci bolest přestala úplně. Minerály užívám už půl roku a vidím i velké zlepšení v hustotě vlasů a tvrdosti nehtů. S přípravkem jsem maximálně spokojena, objednávám další balení a klidně můj dopis zveřejněte. Budu ráda, když pomůže i dalším lidem.

Jana Vodáková, Prostějov

Dobrý den, ráda bych Vám napsala, jak Schindeleho minerály pomohly naší rodině. Před 3 měsíci jsem v časopise četla o těchto minerálech a bez velkého rozmýšlení jsem objednala tři dózy. Dvě byly pro rodiče a jedna pro mě. Ve svém věku zatím nemám žádné závažné potíže, ale ublížit mi určitě nemohou. Dnes mám tak krásné dlouhé pevné nehty a občasné křeče v lýtkách úplně zmizely. Maminka je nadšená, po několika letech může v klidu cestovat i na delší trasy, aniž by si musela odskočit na toaletu. Její potíže byly se zažíváním a stolicí.
Tatínek měl lehce zvýšenou hladinu cukru. Lékař mu doporučoval užívání léků, ale teď při poslední kontrole žádný cukr nezjistil, vše bylo v normě. Všem vám moc děkujeme a závazně objednávám další 3 dózy a jednu knihu.