Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Eva Čížková, Chodov

Dobrý den, minerály jsem pořídila k narozeninám rodičům. Oba je užívají od konce června a již se dostavily nečekané výsledky. Dědeček měl před mnoha lety vyoperováno jedno jediné znaménko na zádech, které se nelíbilo lékaři na kožním oddělení. Ovšem po jeho vyoperování se mu celá záda doslova zalila těmito znaménky, letos v březnu se ovšem několik z nich slilo dohromady a narostly během krátké chvíle ve velký vystouplý mokvající útvar. Vypadal jako popraskaná hroší kůže. Dědeček měl z pochopitelných důvodů strach z dalšího vyříznutí (před 4 roky se mu jen rána po vyoperovaném žlučníku zavírala 5 měsíců) a tak řekl babičce, že pojede ještě jednou s ní na dovolenou a poté si půjde nechat problém odstranit. Po návratu na ně čekaly vaše minerály. Rána se před očima zahojila natolik, že není ani vystouplá a navíc ostatní znaménka blednou. Šupinatost zcela ustoupila. U babičky se upravilo trávení, ustupují bolesti kloubů, hlavy, v letošních vedrech neměla vůbec oteklé kotníky, o vitalitě ani nemluvím. Děkuji a zároveň dnes připojuji novou objednávku.

Petr Ehrlich, Rusava

Dobrý den, 14 let mám chronické onemocnění nervového systému. Asi rok užívám Schindeleho minerály. Cítím mnohem menší únavu, i imunita je lepší. Také manželka po dobu užívání pozoruje více energie a pozitivní vliv na psychiku.

Marie Kubáníková, Prostějov

Dobrý den,
je mi 79 let, podle rentgenu mám koksartrózu kyčlí a obou kolen, prodělala jsem i operaci. Užívám vaše minerály a musím jen chválit. Chodím, a když to s prací nepřeháním, tak v noci dobře spím a nemám bolesti. Bolesti ramen jsou snesitelné, moc se to zlepšilo, křečové žíly jsou v klidu. Točila se mi hlava, moc nepříjemná věc. Netočí se, mám velice dobrý tlak a mohla jsem vysadit léky. Upravily se mi moje zuby. Po operaci jsem myslela, že o ně přijdu. Je toho ještě mnohem více, co pozoruji, že se zlepšuje. Každému doporučuji a děkuji.

Marie Václavková, Krnov

Minerály užívám přes rok a vylepšila jsem si několik neduhů. Klouby bolí jen někdy a nedá se to srovnat. Když jsem musela kopat 12 m nové kanalizace, bála jsem se, kdo to udělá. Nakonec se našel někdo, kdo to vykopal, ale zaházet už neměl kdo. Pustila jsem se do toho sama s tím, že udělám každý den trochu. Divila jsem se, že nejsem hned unavená, a tak jsem za dva dny pohodlně celý výkop srovnala. Podotýkám, že je mi 85 let. Vaše minerály jsem proto doporučila několika lidem a stále přibývají další, knížka jde z jedněch rukou do druhých. Ustoupila mi alergie i astma a zuby se upevnily. Dva jsem zachránila před vytrhnutím. Ani léků nemusím brát tolik, co dříve. Takže děkuji a klidně to zveřejněte, vše je pravdivé.

Božena Klimešová, Jihlava

Od února užívám vaše minerály. Po dvou měsících se mně, po kontrole u lékaře, snížila hladina cukru a cholesterolu. Potíže s bolestí ramene a kolen se také podstatně zlepšily. Zajímavé je také to, že šedivé vlasy změnily barvu na světlý odstín. V mém věku, je mi 80 let!

Milan Rezek, Kasejovice

Vážení přátelé, asi půl roku užívám Schindeleho minerály. Po dvou operacích ramene (artróza) díky vašim minerálům cítím velké zlepšení. Vše ustoupilo. Nespavost, stres, bolest kloubů. V 52 letech cítím jiný styl života. Jsem moc spokojený a děkuji.

Jaroslava Štefanová, Přibyslav

Můj manžel si minerály objednal v dubnu. Nemohl zvednout ruce. Bolela ho ramena a záda. Lékaři mu vyzkoušeli různé prášky, ty ale účinkovaly jen nějaký čas. Tak mu radili nic nedělat a šetřit se. Je mu 65 let. Po měsíci užívání se pohyblivost začala zlepšovat. Nyní užívá 3 měsíce a je mu mnohem lépe. To mě přesvědčilo a začala jsem je brát také. Za nějaký čas se ozvu, co to se mnou udělalo.

Květoslava Ličmanová, Břeclav

Vážení, chci vám poděkovat za minerály, které jsem měla možnost vyzkoušet a mohu říci, že perfektně pomáhají. Mám silnou artrózu v kyčlích a kolenou, vysoký krevní tlak a vyšší hladinu cukru v krvi. Je mi 72 let. Minerály užívám cca 5 měsíců. Došlo ke snížení krevního tlaku i cukru. Došlo k mírnému ústupu bolesti v oblasti kyčlí a kolen. Minerály již bere spousta mých známých a já zase objednávám 2 plechovky.

Jana Králová, Brno

Vážení,
musím se vám svěřit, jak jsem trpěla bolestí kloubů, zad a štítné žlázy. Chodila jsem na rehabilitace i pravidelné kontroly a nic nepomáhalo. Před rokem a půl jsem dostala radu, abych vyzkoušela vaše minerály. Je to již 16 měsíců co je poctivě užívám. Po nějakém čase užívání jsem se začala cítit mnohem lépe. I pravidelné kontroly u paní doktorky ukazují na výrazné zlepšení mého zdravotního stavu, což mělo za následek přerušení užívání léků. Paní doktorka se mě ptala, co je za zlepšením. Řekla jsem jí, že jsem začala pravidelně užívat Schindeleho minerály. Tento stav mě přesvědčil a doporučila jsem vaše minerály i mým kamarádkám.

Renata Graciková, Svatobořice-Mistřín

Minerály beru půl roku každý den. O vlasech a nehtech se tady toho píše dost, ale překvapuje mě účinek na menstruační bolesti. Mám 35 let, po dvou porodech. Po týdnu užívání jsem ani nevěděla, že mám menstruaci. Proto jsem ho doporučila i mým kamarádkám a všechny to cítí stejně. Bolívala mě i během cyklu hlava, tento problém ustoupil také. Všechna další zlepšení jsou pro mne bonusem.