Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Marie Rákosová, Kralupy nad Vltavou, 61 let

Po užívání Schindeleho minerálů mi zcela vymizely migrény, ucpávaly se mi karpály a brněly prsty. Tyto problémy zcela vymizely. Taktéž se mi upravilo trávení. Vřele jsem tento produkt doporučila svým kolegyním, proto nyní objednávám 10 ks balení.

Kateřina Skácelová, Sloup

Dobrý den,
před půl rokem jsem u vás objednala dvě plechovky minerálů. Jednu pro sebe, druhou pro mamku. Obě jsme s nimi velice spokojené. Mně pomohly na migrénu a na bolavá kolena a mamce hlavně na klouby, zlobily ji lokty, ramena a kyčle, a teď se cítí výborně. Výsledky se začaly dostavovat po dvou měsících užívání. Minerály jsme doporučily i svým známým, a tak bych ráda objednala 4 nové plechovky. Velice děkuji.

Marie Veselá, Chotěboř


Schindeleho minerály jsem poprvé koupila pro svého manžela (53) v srpnu 2012. Zaujaly mne příznivé ohlasy lidí, kteří trpí dnou. Tento problém má i manžel, obvykle 1x za rok měl akutní problém s klouby, protože dietu nedržel úplně přísně. Po roce pravidelného užívání ještě záchvat nepřišel a celkově se manžel cítí lépe, nebolí ho ani lokty a zvýšený cholesterol se mu upravil na normál. Také lehce zhubnul na břiše, i když tlustý nebyl. Já užívám minerály od ledna 2013, žádné potíže jsem neměla, ale chtěla jsem to zkusit. Je mi fajn a mírně zvýšený cholesterol se mi po 3 měsících snížil na normál. Ranní "koktejl" s minerály je již náš rituál.

Miroslav Janačík, Jeseník

Minerály užívám od dubna a jsem mile překvapen jejich účinkem, i když jsem tomu nevěřil. Hlavní důvod užívání byl vysoký krevní tlak a dna. Tlak mi klesl ze 150-160/90-100 na 130/80 a o dně už taky nevím. Ještě mi zmizely zažívací potíže jako pálení žáhy, která mě obtěžovala každý den a jiné problémy, o kterých dnes už taky nevím. Dále zmizely drobné kožní výrůstky, které mi sice nevadily, ale na škodu to není. Je mi 68 let a jsem rád, že jsem to zkusil. V užívání budu i nadále pokračovat, děkuji za tenhle objev a doporučuji každému, kdo má zdravotní problémy.

Věra Jandová, Dolní Město

Je mi 72 let a celý život mne bolela hlava - až pět dní nepřetržitě. Na rukou a nohou jsem měla vyrážku. Padaly mi vlasy a bolest v rameni byla tak silná, že jsem nemohla zvednout ruku. Po 5 měsících s minerály vše téměř odeznělo. Ženské problémy, co bych musela řešit operativně, jsou též pryč. Objednávám dvě plechovky a děkuji.

Jolana Němečková, Staré Hradiště

Dobrý den, nedá mi, abych se nepochlubila s účinky, které má užívání minerálů na mne a moji rodinu. Minerály užívám cca půl roku, a již po dvou měsících jsem pocítila pevnější nehty a vlasy. Po dalším měsíci se mi snížil krevní tlak ze 150/90 na cca 135/80. Také se mi upravily hodnoty železa a vápníku v krvi. Zmizela únava. Jsem nadšená a můžu všem doporučit. Bereme je s manželem a dětmi všichni.

Karla Šamánková, Loučná nad Desnou

Dobrý den, s manželem bereme minerály 3 roky a jak nám pomáhají, snad už napsali ostatní uživatelé. Snad jen - manžel měl cukr na 12, po měsíci užívání a později mu klesl trvale na 6-7. Já jsem měla 10 let zoufalé bolesti hlavy. Brala jsem až 5 prášků denně. Dnes tak jednou za 2 měsíce. I cena je pro nás důležitá. Bez těchto minerálů by, myslím, byl život mnohem těžší.

Marie Valová, Bystřice nad Pernštejnem

Dobrý den, objednali jsme si na vánoce vaše minerály. Manžel (58) má cukrovku a byl na inzulínu. Po užívání minerálů se mu cukrovka natolik upravila, že užívá pouze prášky. Díky účinkům vašich minerálů si teď objednává celá rodina.
Moc děkujeme.

Dana Onderková, Rudoltice

Minerály jsem si zakoupila na doporučení svého lékaře imunologa, který je také užíval. Ze začátku jsem první týden měla trochu problémy se stolicí, více jsem se čistila a to několikrát denně. Asi po 14 dnech, se vše upravilo a zatím jsem nepociťovala žádné jiné účinky minerálů. Musím také podotknout, že jsem je začala brát z důvodu špatné imunity, velké bolesti kolene, ramen a kyčlí. Takové 3 měsíce jsem na tom byla stejně, ale potom se můj zdravotní stav začal zlepšovat. Nyní mám již vybranou celou krabici a musím napsat, že jsem opravdu bez problémů. Koleno přestalo bolet, kyčle také a rameno zabolí jen při větší námaze. Nebýt mého lékaře, tak jsem o minerálech ani nevěděla a bolesti by pokračovaly i nadále. Objednala jsem je i kamarádce, které pomohly již za týden na křeče v lýtkách. Dva roky brala na doporučení lékaře hořčík, který jí vůbec nezabíral. No a po týdnu měla po problémech a ještě mi řekla, že jí tak nebolí ani záda. Již si je zakoupili i další přátelé. Jsem již starší osoba, 66 let, a kdyby to nefungovalo, tak bych vám nenapsala a hlavně bych je nedoporučila svým přátelům. To bych jim neudělala.

Anežka Vojáčková, Zlín, 74 let

O minerálech jsem slyšela již dávno, ale vůbec jsem tomu nevěřila. Dcera mně ale jednu plechovku přinesla. Po týdnu užívání jsem přestala mít problém se zácpou, která mně léta ztrpčovala život. Také mě čekala operace, měla jsem velké bolesti, užívala jsem hodně léků a měla jsem velký problém se žaludkem. Při užívání minerálů se mi velmi brzy upravilo trávení, léků beru polovic, jen ty nejnutnější. Cítím se mnohem lépe a objednávám 3 plechovky.