Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Jaroslava Jedináková, Pacov

Chtěla bych vám poděkovat za minerály. Snížil se mi tlak i cukr a hlavně nohy se mi zlepšily, měla jsem je v katastrofálním stavu. Užívám je 1 rok a jsem velmi spokojená. Konečně také spím. V noci jsem bloudila po bytě v bolestech, a teď jsem díky minerálům v pohodě.

Emilie Pivoňková, Pacov, 69 let

Vážení, dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám vyzkoušet vaše minerály. Až, když jsem nevěděla jak dál. Celý život jsem pracovala v zemědělství, 10 let žiji sama. V celém těle mám artrózu. Dva prášky denně na bolest už mi nestačily. Levou ruku mi každou chvíli opichovali, tu jsem vůbec nezvedla. S vašimi minerály jsem se vrátila zpět do života. Prášky neberu, nebo jen velmi zřídka, ruka je daleko lepší. A když přijely děti po dvou měsících, hned se ptaly, co se to se mnou od té doby stalo. Dnes už mají minerály doma také. Někdo tomu nevěří, ale to je jeho věc. U mě jsou výsledky jasné.

Roman Křeháček, Kojetín

Je mi 44 let a Schindeleho minerály užívám od konce roku 2011. Trápila mne únava, měl jsem vysoký krevní tlak a bolest zad. Asi po 3 měsících užívání minerálů jsem se cítil výrazně lépe. Upravil se mi krevní tlak, bolest zad ustoupila a zlepšil se mi krevní obraz. Celkově se cítím vitálněji. Jelikož jsem s účinkem minerálů spokojen, objednávám větší množství.

Libuše Fridrichová, Olomouc

Je mi 78 let a k uvedeným minerálům jsem se stavěla jako „nevěřící Tomáš“ a dumala, že to, co přijmou rostliny, nemůže přijmout člověk. Ale zvědavost a různé potíže mne přiměly je vyzkoušet. Dříve bolavý a špatně chodící kyčelní kloub nebolí a je pevnější. Velké tmavé výrony na kůži pravého kolene se ztratily, zmizely otoky kotníků. Pro mne je ale největším přínosem ten stav psychický. Od té doby, co jsem začala brát minerály, se ztrácí moje celková apatie k životu. Lépe spím, začínám mít zájem o veškeré dění, což mne v mém věku velmi překvapilo. Cítila jsem se překážející, neužitečná, stará, tak tak se o sebe schopná postarat. Vaše minerály odnesly apatické myšlenky pryč.

Jaroslav Hlaváček, Ústí nad Orlicí

V mém věku (54 let) se objevují různé neduhy jako cukrovka, bolesti kloubů, někdy potíže se zažíváním a podobně. Příběhy lidí, kteří uveřejnili svou zkušenost s užíváním minerálů, mě vyprovokovaly tento produkt vyzkoušet na vlastní kůži. Po zhruba čtyřměsíčním užívání musím konstatovat očividné zlepšení stavu pokožky, pokles hladiny cukru, jaterní a ledvinové testy nemohly už dopadnout líp a úprava a pravidelnost stolice. Tomu přisuzuji i asi 4 kg úbytku na váze bez jakéhokoliv dalšího přičinění. V poslední době se k užívání přidala i manželka a tak jsem objednal další plechovku. Zkušenost mám tedy veskrze pozitivní, proto budeme pokračovat společně dál a o další vjemy se zase podělíme s ostatními.

Antonín Navrátil, Třebčín, 72 let

Schindeleho minerály jsem si objednal před dvěma roky. Jelikož jsem kardiak, mám cukrovku a velké problémy s klouby, mohu odpovědně říci, že jsem nenaletěl a moje zdravotní problémy se markantně zlepšily. Až mi lékařka internistka říkala, že jsem skoro zdráv. Obracím se tedy na vás znovu a zašlete mi prosím 2 plechovky. Nějakou dobu jsem vynechal a je to znát.

Jana Kolářová, Sokolov, 69 let

Dobrý den, i já zasílám svůj příběh a veliký dík. Před rokem v dubnu 2012 jsem v novinách objevila reklamu na vaše minerály. A po roce užívání minerálů můžu říct, že konečně první reklama, která nelhala a opravdu zabrala. V posledních letech jsem velice trpěla na bolavé klouby. Chodila jsem na injekce kolena, brala různé léky a stále nic nezabíralo. Dnes po roce mé bolesti téměř vymizely a dokonce můj ortoped poznal zlepšení z rentgenových snímků. Ve svém důchodovém věku se cítím lépe, a proto si objednávám další balení.

Ivana Kolaříková, Brno

Dobrý den, o vašich minerálech jsem se dozvěděla od mého kolegy, velmi mu pomohly. Problémy s kolenem začaly gradovat, jeden lékař doporučoval operaci, druhý zamítl. Rozhodl se tedy pro váš produkt a nemůže si ho vynachválit. Později je vyzkoušel i můj manžel a je velmi spokojený. Trápila ho bolestivost kyčlí a obě ramena. Od doby, kdy Vaše minerály užívá, přestal mít problémy. Nyní jsem je začala užívat i já a mohu říci, že kloubní problémy odezněly, bolestivost již nemá takovou intenzitu, snížil se mi i krevní tlak. Nyní obdaruji i kamarádku.

Pavel Jiříček, Prostějov

Jsem bývalý vrcholový sportovec v motokrosu. Následkem úrazů při této činnosti mám 4x operované levé koleno a 2x pravé. Posledních 10 roků mě trápily velké bolesti. Až do doby, kdy mi moje žena "koupila a vnutila" tyto minerály. Podotýkám, jsem velký skeptik. Nikdy jsem nevěřil těmto a podobným produktům. S velkou nechutí jsem začal minerály v dóze užívat od 10.12.2012. Bolesti se začaly stupňovat, a tak jsem ženě oznámil, "že je budu brát jen do konce roku a končím!!!". Nějak jsem na to ale pozapomněl. Uprostřed ledna 2013 se mě jízlivě zeptala moje žena: "a tebe už kolena nebolí, že neskučíš bolestí jako jindy"? V ten moment jsem si uvědomil, že bolesti kolen ustoupily. Minerály užívám stále a na moje doporučení i moji známí. Nikdy bych tomu nevěřil, pokud bych to nezkusil na vlastním těle. Děkuji za ně a mohu ostatním jen doporučit.

Jan Sukdolák, Havlíčkův Brod

Dobrý den, mám maminku, které je 80 let, a užívá Schindeleho minerály. Dříve byla unavená, trápil ji vysoký tlak, bolesti snad všech kloubů, problémy se stolicí. Po půl roce užívání minerálů se vše zlepšilo. Je strašně vitální a sama tvrdí, že se cítí o 20 let mladší. I já ve svých 45 letech trpím bolestmi kloubů, zatím nic hrozného, ale před 3 měsíci jsem jsi vzal od matky 1 balení a začal jsem ho užívat. Bolesti kloubů se zmírnily, tak budu pokračovat a uvidíme. Zatím mohu doporučit.