Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Věra Slaměníková, Brno-Juliánov

Užívám vaše minerály 3 měsíce a vypozorovala jsem tyto výsledky: tlak se ustálil z původní hodnoty 160/110 na 120/80, a to bez léků, úplně zmizely ranní křeče nohou, zpevnily se mi vlasy a mám nádherné nehty. Nezadržuji vodu, dva roky mě bolelo naražené rameno a po 6 týdnech užívání minerálů bolest ustoupila. A i ve věku 51 let dosud pravidelně menstruji. Osvědčily se i po bujařejších oslavách - zmírňují kocovinu. Určitě si objednám další a obdaruji rodinu.

Božena Kolářová, Hostouň

Je mi 66 let a vaše minerály beru necelé 2 roky. Snížil se mi vysoký tlak, zlepšila hybnost kloubů, upravilo se mi trávení. Minerály už bere spousta mých známých a já zase objednávám 2 plechovky

Oldřich Svoboda, Brno

Vážení, v tisku jsem zaznamenal vaši nabídku Schindeleho minerálů. Vzhledem k tomu, že v nejrůznějších tiskovinách je nabízen bezpočet přípravků na všechno, nevěnoval jsem ani těmto minerálům větší pozornost. Posléze jsem se však k tomu vrátil, mám svoje jisté potíže, a objednal jedno balení na zkoušku. Skoro celé jsem ho využíval a zjišťuji, že mne přestaly trápit bolesti kloubů kyčelních i ramenních i ostatní bolesti podobného rázu. Musím konstatovat, že jsem mile překvapen a jakmile plechovku doberu, objednám si další.

Marie Folejtarová, Koberovice

Vaše minerály již užívám a mohu říci, že perfektně pomáhají. Mám silnou artrózu v kolenou a byla mi zjištěna vyšší hladina cukru v krvi. Obojí se po užívání Schindeleho minerálů zlepšilo. Navíc se cítím vitálnější. I když třeba pracuji celý den na zahradě, necítím se nijak unavená. Takže vám děkuji a pošlete mi ještě 2 plechovky.

Milena Hájková, Zlín

Vážení chci vám poděkovat za minerály, které jsem měla možnost vyzkoušet nejenom já, ale i moje 83-letá maminka a můj bratr. Minerály užíváme asi 2měsíce. Po kontrole na endokrinologii, kde se roky léčím se štítnou žlázou, došlo ke zlepšení hodnot a výsledky pana doktora velmi překvapily. Zlepšení nastalo i u nehtů, které se přestaly třepit. Mamince ustaly úporné noční křeče v nohou a i po psychické stránce se cítí lépe. Proto budeme i nadále pokračovat v užívání minerálů. Objednávám proto 3 dózy a vaše minerály doporučuji.

Libuše Fridrichovská, Jihlava

Byla jsem zdravá, vitální, nosila dlouhé vlasy. Jednou mě noci vzbudila bolest břicha, stupňovala se - diagnóza: zauzlení střev a okamžitá operace. Po 14dnech v nemocnici jsem byla vychrtlá a vypadávaly mi vlasy. V hřebeni zůstávaly chomáče vlasů-hrůza. Nic nepomáhalo. Vlasy musely být ostříhány na kraťoučko, na hlavě jsem měla plešinky a na nich místo vlasů dorůstalo chmýří, nikoliv vlasy. Bála jsem se podívat do zrcadla. Neumírá se na to, ale "vlasy a šaty dělají člověka". Byla jsem ve stálém stresu a přestala chodit mezi lidi. Vyzkoušela jsem kdejakou radu. Potom mi někdo doporučil Schindeleho minerály. A zabralo to. Už po několika týdnech užívání mi začaly dorůstat normální vlasy. Využívala jsem 2 balení. Zklidnila jsem se, vrátilo se mi sebevědomí.

Marcela Stoklasová, Modrá

Schindeleho minerály užívám již několik let a nedám na ně dopustit. Nejenže se mi zpevnily nehty a nepadají mi tolik vlasy, ale ustoupila i bolest kolena, která mě hodně trápila. Nyní je objednávám poprvé i známým a doufám, že jim pomohou stejně jako mně.

Helena a Václav Sýkorovi, Blovice.

Zaujala nás reklama s doporučením minerálů, a tak jsme si objednali 2 plechovky. Jednu pro syna, který chtěl hlavně očistu těla, a jednu pro nás s manželem na neduhy důchodců. Syn nedá na minerály dopustit, cítí se po nich ve 40 letech skvěle a my s mužem rovněž. Velký rozdíl jsme pocítili, když jsme minerály nevzali, protože jsme byli mimo domov, tak jsme potom velmi rychle dávkování doháněli. Manželovi dorostly vlasy - sice šedivé, ale díky za ně a mě začaly na skráních tmavnout. Tak objednávám další přísun minerálů.

Angelika Salvo, Praha 4

Minerály jsem zakoupila nejdřív pro moji fenku. Je to rotvajler a již jí bylo 13, na zadní nohy už moc nemohla a i vstávání ji dělalo problémy. Na procházce se vždy po několika metrech zastavila a sedla si. Vyzkoušely jsme všechny produkty na klouby na trhu, včetně novinek a nikdy nic, co by stálo za řeč. Začala jsem dávat jednu odměrku rozdělenou na dvě dávky do žrádla a už asi po 14 dnech jsem si uvědomila, že náš okruh při venčení prošla bez zastavování, sice pomalu, ale nesedla si ani jednou. A za dva měsíce mně sousedka řekla, že na nás koukala z okna, a že Elinka pěkně šlape. A to mě přesvědčilo. Začala jsem je brát i já na klouby. A v práci, když jsem poreferovala, hned si to objednaly i kolegyně. Stejně jako já, berou to spolu se svými mazlíčky. Na trhu není moc produktů, které dělají to, co inzerují, aspoň já mám takovou zkušenost, ale Schindeleho minerály jsou dokonce i lepší než se píše v reklamním letáku.

Miloslava Blažková, Neštěmice

Jsem v důchodu a letos mi bude 64 let. Léta jsem trpěla zácpou, migrénou, měla jsem i psychické problémy. V dubnu 2012 jsem prodělala operaci kyčelního kloubu a následně s užíváním Schindeleho minerálů se mi urychlilo hojení i rehabilitace. Zlepšila jsem se i psychicky. Zbavila jsem se plísně na nohou, přestali se mi lámat nehty, nejsem už podrážděná a nervózní. Upravilo se mi vyprazdňování, a co je důležité - zmizela migréna! Schindeleho minerály mi vrátily vitalitu. Začala jsem si z nich také dělat pleťovou masku. Zalévám s nimi i květiny, kterým to moc prospívá.