Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Irena Vymazalová, Zlín

Dobrý den, mám dlouholeté zdravotní problémy s klouby a s páteří. Díky vašim minerálům jsem se zbavila bolestí. Protože mi opravdu pomáhají, doporučila jsem je i rodině a svým známým, kteří si je také nemohou vynachválit. Pomáhají jim při migrénách, vysokém tlaku, lupence. Kdo má zdravotní problémy, rozhodně to stojí alespoň za vyzkoušení.

Zdeněk Janoušek, Teplice

Dobrý den,
minerály užívám od listopadu roku 2012 a mohu potvrdit, že působí na můj organizmus blahodárně. V únoru 2013 jsem byl na preventivní prohlídce a nestačil se divit. Dříve jsem měl hodnoty tlaku krve 135-140/95 a nyní 125/85, dále se lékař divil nad rozborem mé krve, ve 46 letech vše v normálu, i když před rokem jsem měl zvýšený cholesterol a cukr. Jinak neužívám žádné léky. Dále mi zhoustly vlasy, přestaly bolet záda a vůbec cítím se o hodně lépe. Dnes budu objednávat více balení pro rodinu, i když minerálům nevěřili. Opravdu všem doporučuji.

Dana Čejková, Moravany u Brna

Dobrý den,
před necelým rokem jsem četla noviny, ve kterých byl inzerát na minerály, a rozhodla jsem se je vyzkoušet. V noci mě velmi bolely nohy a cítila jsem se stále unavená. Nechala jsem si poslat plechovku a asi po dvou měsících užívání mě nohy přestaly bolet. Chodím pravidelně každý půlrok kvůli srdíčku na vyšetření a pravidelně mi lékařka sdělovala, že cholesterol je vysoký a další hodnoty v krvi jsou špatné. Nyní jsem byla opět na vyšetření a paní doktorka se divila tomu, že je vše v krvi v pořádku. Také jsem začala pomalinku ubývat na váze, což mě potěšilo. Tak jsem minerály doporučila celé svoji rodině a nechala jsem si poslat 6 balení a dala jsem je jako dárky pod stromeček. Touto cestou vám chci poděkovat a přeji hodně spokojených zákazníků.

Ludmila Hanzelínová, Rokycany

Ráda bych vám napsala, jak se vylepšil můj zdravotní stav po 4 měsících užívání minerálů. 12 let mě trápí progresivní artritida, oteklé bolavé klouby, opakovaný revmatoidní zánět a tak mi zbývaly jen prášky na bolest, injekce a čekat až bolest odezní. Už po měsíci užívání jsem přestala brát prášky a každý den se s radostí chlubím v práci, že nemám oteklé ruce. Musím také napsat, že minerály s určitostí dělají dobře i květinám (zbytek u dna ve sklenici ještě dám každý den květinám). Kdo máte odvahu a ochotu pravidelně minerály užívat, vřele doporučuji, spousta mých známých už je také používá.

Jiří Valenta, Praha 10

Dobrý den,
jako aktivní sportovec, který neúměrně zatěžuje pohybovou soustavu, i mne občas trápila bolest kloubů. Na klouby jsem toho vyzkoušel dost a něco mě to stálo, ale účinnost nic moc. Pak jsem dostal tip na Schindeleho minerály. Musím napsat, že bolesti už se neobjevují, zmizely bílé skvrny z nehtů a vlasy už mi tolik nepadají. Od té doby je zase já doporučuji dál, jsem rád, že něco pomáhá.

Hedvika Stiborková, Kopřivnice

Je nám s manželem 67 a 72 let a vaše minerály bereme necelé 2 roky. Já jsem měla tenkrát vysoký tlak, vysokou hladinu cholesterolu a čekala mě operace kyčle. Ta byla už tak zdevastovaná a bolavá, že jsem chodila o hůlce. A tak vám píši, že jsem v naprosté pohodě absolvovala celou operaci, hojení i následnou rehabilitaci. Výsledky všech vyšetření byly bez nálezu, krevní tlak se upravil na předpisovou hodnotu, srovnala se i hladina cholesterolu a já chodila 4 měsíce po operaci bez holí. Psychicky jsem byla v takové pohodě, že dnes tvrdím, že to byla brnkačka. Musím však zdůraznit, že jsem měla vaše minerály všude s sebou, v nemocnici i v lázních. Bereme je s manželem opravdu poctivě a denně. On se zbavil ošklivé plísně nehtů na nohou i rukou. Já vidím pokrok i v jeho psychice. Není tak nervózní, podrážděný a zapomnětlivý. Výsledky vyšetření a odběrů při preventivní prohlídce měl jak mladík, jak kvitoval i sám pan doktor. Oběma se nám upravilo trávení a vyprazdňování. Já si také 1-2 krát měsíčně dělám pleťovou masku z minerálů a je to znát. I květinám minerály prospívají, zbytkem je vždycky zalévám. Takže díky za to všechno a pošlete mi 3 plechovky.

Otakar Zíka, Chomutov

Dobrý den, je mi 75 let, a tak jako většina mých vrstevníků trpím různými chorobami (vysoký krevní tlak, dna, bolesti kloubů atd.). Dočetl jsem se o Schindeleho minerálech, ale protože je takových lákadel mnoho, tak jsem tomu moc nevěřil. Přesto jsem ale k vám zavolal a za tři dny je obdržel. Asi po tříměsíčním užívání všechny mé neduhy zmizely a já se cítím jako znovuzrozený. Všichni moji známí, se kterými se potkávám, mi říkají, že jsem se změnil. Také se jich většina z nich už na vás obrátila. Jsem velice spokojený a děkuji.

Jarmila Hozová, Těškovice

Tyto minerály beru rok a půl a od této doby mě hlava nezabolela. Měla jsem s hlavou takové problémy, že žádné prášky nezabíraly. Také mi přestaly křeče v nohách, které mě často pronásledovaly. Proto mohu všem nevěřícím jedině doporučit. Můžete tyto řádky zveřejnit, já jsem to také objevila v časopise a bere to celá rodina.

Blanka Riecká, Krakovany

Užívám denně 1 odměrku Schindeleho minerálů a mohu potvrdit. Na artrózu nepotřebuji léky, dříve jsem musela každý den brát prášky na bolest. Bolest zad ustoupila, rostou mi vlasy a houstnou, nehty také. Jako největší zlepšení považuji tu artrózu, že jsem bez bolestí a také, že se mi upravilo trávení, dříve to byly věčné průjmy, dnes je to v pořádku. Jsem vitálnější, vydržím větší zátěž. Užívám třetí měsíc a jsme spokojená, preventivní prohlídka ukázala, že jsem v pořádku. Budu užívat i nadále, děkuji.

Jindřiška a Zdeněk Vinterovi, Bruntál

S manželem jsme si objednali, a také využívali každý jednu plechovku těchto skvělých minerálů. Z počátku jsme účinkům nevěřili, ovšem čas dal za pravdu všem doporučením. Zpozorovali jsme, že manželovi přestaly padat vlasy, zbývající se zpevnily a objevují se některé černé. Mně samotné při mytí nevypadne ani vlásek. Hodnoty cukru jsme měli oba sice jen lehce nad normál, nyní jsou naprosto normální, aniž bychom drželi dietu. Kloubní potíže - trpěla jsem bolestmi ramene, ty se zlepšily natolik, že je lehce pociťuji jen při změně počasí. Dále jsem zpozorovala, že mi přestaly otékat nohy, těmito potížemi jsem trpěla více než deset let. Rozhodli jsme se, že budeme minerály užívat nadále a současně objednáváme další dávku.