Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Marie Hilmerová, Praha 6

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za podstatné zlepšení mých pohybových schopností - trápily mne bolesti kolen, kyčlí a ramen. Zkusila jsem tedy váš produkt a během užívání jednoho balení minerálů jsem na tom podstatně lépe. Už se \"nebelhám\" ale CHODÍM. Dnes jsem si u vás zakoupila další dvě plechovky. Velké díky.

Anna Krajčovičová, Třinec

Před dvěma lety jsem se dozvěděla od své známé, že užívá minerály a jaký obrovský úspěch s nimi má. Trápily mě veliké bolesti páteře a kloubů. Dále se mi vracely časté gynekologické problémy, žaludeční potíže, zvýšený cholesterol a tlak. Po půlročním užívání minerálů se můj zdravotní stav zlepšil natolik, že jsem přestala užívat tablety na cholesterol a žaludek. Bolesti páteře, kloubů a gynekologické problémy ustoupily, jsem nyní mnohem klidnější a vitálnější.

Jana Kubicová, Račice u Vyškova

Pracuji jako sanitářka v nemocnici. Moje práce je velmi fyzicky i psychicky náročná. Děkuji za Váš produkt, který mi velmi pomohl a umožňuje mi nadále pomáhat lidem v práci, která mě naplňuje. Od té doby, co užívám vaše minerály, jsem plná energie a testy na cholesterol se výrazně zlepšily. Doporučila jsem přípravek i své kamarádce, která mě poprosila o objednávku. Zašlete prosím 2 plechovky na mou adresu.

Roman Sikora, Nýdek

Jsem rád, že jsem objevil vaše minerály. Je mi 65 let a tedy mám různé zdravotní problémy. Při poslední lékařské kontrole kvůli pooperačnímu stavu po odstranění pozitivní prostaty mi lékař sdělil, že všechny hodnoty /tlak, cukrovka, cholesterol/ jsou v normě, což před užíváním Schindeleho minerálů nebylo. Proto jsem přesvědčen o kladném působení tohoto produktu.

Jana Raždíková, Jihlava

Zakoupila jsem si vaše minerály a s radostí musím konstatovat, že mi moc pomohly. Přestaly mě bolet klouby, ustoupily střevní problémy a upravila se mi cukrovka. Zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů, Cítím se velmi dobře i po psychické stránce. Ráda bych si objednala další dvě balení. Na otázku \"co děláš, že jsi se tak zlepšila?“\, odpovídám, že užívám minerály.

Stanislav Motloch, Studénka

Dobrý den, minerály užívám od října 2012. Měl jsem velké problémy s nohama, byly celé oteklé včetně prstů, byla to dna. Trápily mě silné křeče ve všech končetinách až po prsty, měl jsem problémy se zažíváním a močením. Velmi mě trápily závratě, často jsem padal, proto jsem musel nosit berle. O minerálech jsem věděl, ale nevěřil jsem tomu. Názor jsem změnil až po úraze, když jsem spadl ze schodů, rozbil si hlavu, natloukl koleno a utrpěl tržnou ránu na ruce. Objednal jsem si na zkoušku vaše minerály a začaly se dít věci. Zranění se dobře zahojila, během 2-3 měsíců zmizela dna i křeče, postupně mizely další problémy se zažíváním a zácpou, upravilo se mi močení. Později přestaly závratě, po půl roce jsem odložil berle a nepoužívám je až dodnes. Když to viděla rodina a známí, ptali se mě, co mi pomohlo, že chodím bez berlí. Můj příklad vedl k tomu, že jsem během 3 let u vás objednal pro lidi kolem sebe asi 70 plechovek minerálů. Měl jsem loni v říjnu 95 let. Díky minerálům jsem stále soběstačný. Každý se může přesvědčit sám.

Jana Osadčí, Týn nad Vltavou

Před rokem jsem poprvé objednala minerály pro maminku, které je 80 let. Dnes má s minerály ty nejlepší zkušenosti. Po domluvě s lékařkou mohla vysadit léky na vysoký tlak, upravila se jí cukrovka a to hlavní-začaly se jí hojit bércové vředy, oboustranné a na obou nohách, které ji trápí již 15 let. Paní doktorka na kožním o minerálech věděla a doporučila jí je dále užívat. Také bych nevěřila, že i v tomto věku může dojít k takovému zlepšení a jsme za to obě moc rády. Zlepšilo se jí i zažívání a vyprazdňování, ale nejdůležitější pro ni byly ty bércáky. Mně je 55 let a minerály beru preventivně, zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů a cítím se vitálnější.

Ivona Schafferová, Havířov

Přeji dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý produkt, který jsem si u vás objednala, a který mi velice pomohl. Minerály jsem objednala sobě i nevlastní dceři a jsou báječné. Měla jsem veliké bolesti kloubů způsobené revmatem i nemocnou páteří. S minerály se mi velmi ulevilo. Nemám křeče, můžu se bezbolestně hýbat, a co je pro mě i hlavní, velmi se mi zlepšila lupénka. To je k nezaplacení. Dcera má také lupénku a je stresovaná blížící se maturitou, i u ní došlo ke zlepšení stavu lupénky. Minerály sice nebereme moc dlouho, ale jsme na tom líp, než kdy předtím. Takže děkuji a zase příště.

Pavel Černý, Most

Užíval jsem vaše minerály celý rok 2014 a stále pokračuji a zde jsou mé zkušenosti. Shrnul jsem to do několika bodů:
1) minerály značně pozitivně působí na střeva a sice tak, že nějakým způsobem upravují trávící procesy a značně omezují, ne-li úplně odstraňují, potíže s nadýmáním, což ani léky proti plynatosti nedokázaly
2) zabývám se ze zdravotních důvodů tématem odkyselení organismu, zjistil jsem, že Schindeleho minerály značně dokáží odkyselit tzv. překyselený organismus, neboť jakmile sníme něco, co v těle tvoří kyseliny, tak tělo tyto kyseliny musí pomocí vlastních zásad (vlastní minerály ze svých úložišť např. z kostí, zubů, orgánů apod.) vzít a jimi zneutralizovat kyselé prostředí. Nemáme-li k dispozici dostatek minerálů ve stravě, bere si tělo tyto minerály z již zmíněných vlastních zásob. Proti celému tomuto škodlivému procesu nepřekonatelně působí tyto minerály
3) velmi pozitivní, zvláště pro ženy, je ten fakt, že minerály, jsou-li použité jako pleťová maska, opravdu neuvěřitelně oživují pleť a odstraňují vrásky, skutečně dodávají mladistvější vzhled
4) mému pejskovi, kterému je nyní 12 let, se po užívání minerálů výrazně zlepšil stav kloubů, lépe chodí a kůra pomocí minerálů je opravdu znát. Pejsek je celkově živější a nemá prakticky potíže s chozením do schodů apod.

Jarmila Kodrlová, Kostelany nad Moravou

Využívala jsem jedno balení kapslí, a tím jsem mohla odložit plánovanou operaci-totální endoprotézu kolenního kloubu. Odložila jsem i berle, a teď jsem schopna po půl roce opět chodit bez opory, pracovat na zahradě a rehabilitovat. Proto chci pokračovat v užívání minerálních kapslí. Takový výsledek (po dávkách léků a několika obstřiků kolenního kloubu) jsem opravdu nečekala. Děkuji!