Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Renata Matysová, Běšiny

Je mi 41 let a od 15 let trpím vysokou hladinou bilirubinů, tedy mám špatné jaterní testy. A tím se roztočil kolotoč kolem mého zdraví, za pár let na to jsem se kompletně osypala psoriázou, která se mi následně vrazila i do kloubů. Jsem revmatik, a kdo revma má, dá mi za pravdu, že to není nic příjemného. Užívám Schindeleho minerály 2 měsíce a jindy oteklé, nepohyblivé a bolestivé klouby jsou lepší. A hladina bilirubinů poklesla. Lepší trávení a odkyselení organismu beru jako bonus k tomu, co jsem od minerálů očekávala.

Danuše Nováková, Ostrava-Hrabůvka

Dobrý den, v loňském roce jsem začala užívat vaše minerály. Mám potíže s kyčelním kloubem a jsem objednána na operaci. Asi po 2 měsících jsem k mému velkému překvapení pocítila ustoupení bolesti v kyčlích. Operaci budu posouvat, ne-li úplně rušit. Je mi 73 let a cítím se velice dobře. O tom, že minerály fungují minimálně u mě, nemůže být pochyb. Proto objednávám další 3 plechovky.

Věra Vostalová, Praha-Suchdol, 71 let

Již několik let trpím artrózou v obou kolenech. Vyzkoušela jsem mnoho procedur, stálo to také spoustu peněz, výsledek ovšem nevalný. Proto jsem se rozhodla pro minerály, o kterých jsem se dočetla. Užívám je od léta a mohu vám sdělit pozitivní výsledek. Otoky kolen mizí, co 3 týdny se mi v nich tvořila voda, lépe se mi chodí a bolest ustupuje. Dokonce si na ně i kleknu, což bylo dříve nemyslitelné.

Jindřich Štěrba, Jevíčko, 67 let

Asi před 2 měsíci jsem si objednal vaše minerály pro bolest kloubů a celkovou únavu. Kupoval jsem si všelijaké léky, ale nic nezabíralo a zůstalo u prášků na bolest. Asi po 14 dnech s minerály jsem začal cítit úlevu a po 2 měsících užívání se cítím velice dobře a hlavně klouby nebolí. Ráno jsem vstával z postele na třikrát, teď vyskočím jako mladík. Účinky minerálů potvrzuji i u mých ptáků, chovám na 400 kusů drobného exotického ptactva, začal jsem jim přisypávat minerály a již teď značně ubylo úhynů. Vlastně nejsou skoro žádné. Děkuji za zaslání další plechovky.

Jitka Havlíková, Znojmo

Dobrý den, minerály jsem dostala darem. Měla jsem bolesti zad, kyčlí a hlavy, trpěla jsem srdeční arytmií. Po 3 měsících užívání musím konstatovat, že všechny mé problémy zmizely a navíc se zlepšila i moje celková psychická odolnost. Jsem spokojená a děkuji za tyto léčivé minerály.

Věra Stoklásková, Tečovice

Dobrý den, je mi 57 let, sypané minerály v dóze užívám pravidelně každý den od 10/2014 na doporučení našich známých. Dlouhou dobu jsem měla problémy s bederní páteří. Bolesti v kříži, v zádech, v kyčlích. Bez každodenního mazání, jak se říká, jsem se neobešla. Asi během 14 dnů poctivého užívání jsem vypozorovala, že bolesti jsou pryč. Po těchto 14 dnech jsem si zkusila sama naordinovat dávku 2xdenně 1 odměrku. Neměla jsem žádné negativní účinky, tak jsem je na zkoušku brala 14 dní, pak jsem se vrátila k dávce 1x denně. Začátkem prosince jsem byla na kontrole u fyzioterapeuta, který konstatoval zlepšení. Minerály užívá i manžel (ale ne tak pravidelně jako já), oba jsme toho názoru, že se cítíme vitálnější, že nám rychleji rostou nehty, mně zhoustly vlasy. Zkusila jsem „zázračnými“ minerály občas zalít květiny a je opravdu vidět, jak pookřály. Náš chodský pejsek, který trpí 2-3x ročně na záněty uší a právě dobral antibiotika, dostává již týden 1 odměrku minerálů denně. Jelikož mi druhé balení dochází, objednávám další a děkuji.

Marie Zeisková, Moravský Krumov

Vážení, jsou to již čtyři roky, co jsem četla v časopise váš leták o Schindeleho minerálech a jejich léčebných schopnostech. V tu dobu jsem měla velké problémy s patami - značné bolesti při chůzi i došlapování a problémy s kloubní artrózou na rukách. Léčba nepomáhala, proto jsem si na zkoušku objednala minerály a začala je užívat. Po třech měsících užívání vymizely bolesti pat i kloubů na rukách. Vaše minerály beru již čtyři roky a jsem spokojená, v pohodě a fit! Děkuji a objednávám další dvě balení.

Lumír Palkovský, Ostrava

Je mi 80 let. Celý svůj život jsem byl činný ve sportu, ve společenském životě, žil jsem bez užívání léků až do svých 70 let. Pak přišly bolesti, nemoci, cukrovka, operace srdce, vysoký krevní tlak, obezita, k tomu navíc šedý zákal, únava, malátnost, nespavost. Tak mi známý kolega poradil užívat Schindeleho minerály. On je užívá již 1 rok a právě si objednával plechovku novou. Já jsem po jeho doporučení začal tyto minerály užívat také a jsem nadšen vaším výrobkem, jelikož se mi zlepšil celkový zdravotní stav již po 1 dóze. Zašlete mi proto další 2 a děkuji.

Milan Minárik, Havířov-Šumbark, 73 let

V prosinci 2013 jsem se pro nesnesitelnou bolest kyčlí rozhodl objednat vaše minerály. Po 3 měsících jsem mohl chodit bez bolesti. Pro mě to je zázrak a těžko hledám slova k vyjádření toho, co cítím. Objednávám si minerály již potřetí, tentokrát i pro manželku, 4 balení najednou.

Eva Klimentová, Praha-Modřany

Dobrý den. Je mi 56 let a jsem typický produkt dnešní doby. Příšerně se stravuji, kouřím a tělocvičnám se vyhýbám obloukem. Mám pocit, že všechny své hříchy doženu potravními doplňky. Samozřejmě bez úspěchu. Ale vaše minerály mi vyrazily dech. Nejenže se mi po pár dnech upravilo zažívání, ale po měsíci užívání vašich minerálů jsem najednou zjistila, že mě přešel chronický kašel a přestalo mě bolet koleno, kvůli kterému jsem musela i v noci vstávat, abych ho tzv. rozchodila a vzala si tabletu na bolest, takže se nyní i vyspím. Jsem chodící reklama na vaše minerály a objednávám další dávku.