Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Jana Pavelcová, Žďár nad Sázavou

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účincích Schindeleho minerálů. Je mi 52 let a pracuji jako zdravotní sestra v nemocnici. Jsem dva a půl roku po náhradě kyčelního kloubu pro artrózu a v květnu tohoto roku mě čekala výměna druhého kloubu. Na vánoce jsem dostala od syna plechovku Schindeleho minerálů a pravidelně jsem je začala užívat. Operaci jsem odložila pro výrazné zlepšení bolestí. Výrobek rozhodně doporučuji. Objednávám další balení pro sebe a 3 pro kamarádku a babičky.

Marta Pešková, Přibyslav

Dobrý den, mému manželovi je 53 let, minerály užívá již 2 roky. Měl vysoký krevní tlak, který se mu snížil, zmizela únava, bolesti zad i bolest tenisového loktu jsou pryč. I já už rok beru minerály a cítím se stále lépe a lépe. Na naše doporučení začalo s užíváním minerálů již několik našich kamarádů. Všichni jsou velice spokojeni, i když ze začátku moc nevěřili.

Zdeňka Daňková, Veselí nad Moravou

Schindeleho minerály mi objednala kamarádka, která je užívá již 2 roky. Měla jsem již 3x zlomenou zánártní kost na levé noze. Po rehabilitaci jsem stále kulhala, chůze byla nestabilní, bolest střílela do palce, objevovala se bolest v zádech. Po půl roce s vašimi minerály se mi chůze zlepšila, bolesti jsou snadno snesitelné, dokonce můžu opět chodit na túry.

František Hloušek, Konice

Dobrý den, minerály beru od 25.8.2014. Je mi 73 let, mám dnu, trpím ischemickou chorobou srdeční, vysokým tlakem, bolestí zad a kloubů, jsem po operaci srdce. Po 3 týdnech se mi začalo ulevovat od dnových bolestí. Po dalších pár týdnech užívání vašich minerálů se můj zdravotní stav podstatně zlepšil. Vlastně vše, co jsem zmiňoval. Tlak se mi vrátil do normálu, nemusím brát žádné tablety. Opravdu moc děkuji.

Zdeněk Bělský, Karlovy Vary

Lékař mi zjistil artrózu 3.stupně v kolenou. Dělám vše možné, kupuji i přípravky propagované v televizi, ale účinek žádný. Teprve když mi dcera přinesla vaše minerály, které užívám druhý měsíc, se něco změnilo. Bolest postupně odchází. Těžko se to dá vysvětlit, za mě ovšem jasné doporučení.

Milada Šimáčková, Mariánské Lázně, 72 let

Na zkoušku jsem si objednala plechovku minerálů. Užívám je 2 měsíce, zlepšilo se mi spaní, lépe usínám, nedařilo se mi vyléčit špatný stav nehtů na nohou, nyní je znát jasný pokrok, léčím se na dnu, kde též zjišťuji menší bolesti v noze. Protože popsané problémy ustupují, prosím o zaslání dalších 4 plechovek minerálů.

Filip Irman, Praha 2

Dobrý den, začala se mi v mých 40 letech projevovat dna. Celá věc zašla tak daleko, že jsem v letošním únoru a březnu zažil dva dnové záchvaty, a to nešlo na nohu ani došlápnout a v noci spát. Po odeznění záchvatů jsem začal brát vaše minerály a dosud nic, půl roku bez obtíží. Dnes na konci srpna po všech letních grilovacích akcích a spoustě piva, a já bez jakýchkoliv léků a potíží, jsem chodící reklama na vaše minerály. V práci se začali kolegové ptát, co beru, že už nepajdám. Musím také zmínit zlepšení stavu chrupu. Odlamovali se mi zuby. Zřejmě jsem byl totálně demineralizovaný. Druhá věc, kolega donesl do práce polosuchou pokojovou květinu, kterou jsem začal na jaře zalévat zbytkem minerálů. Květina se zazelenala, obrostla šlahouny, které nejprve kvetly, a poté se na jejich koncích vytvořily nové rostliny, které po odstřihnutí a zakořenění jsem zasadil do květináčů, a dnes máme nové květiny. Mnoho kolegů si po těchto zkušenostech minerály také objednalo, mé mamince pomohly od lupenky a našemu 16 let starému kocourovi vrátily šest let zpátky. Zdravím a děkuji.

Viktorie Chvojková, Trhová Kamenice

Je mi 72 let, dlouhodobě jsem trpěla vysokým tlakem, křečemi v nohách několikrát denně, byla jsem hodně unavená, padaly mi vlasy, trpěla jsem osteoporózou. Po využívání jednoho balení se mi zlepšily hodnoty krevního tlaku na 135/90, křeče ustávají, únava se ztrácí a cítím i zlepšení páteře, záda mne již tolik nebolí. Děkuji za zaslání dalšího balení.

Ivana Blažková, Vysoké Mýto

Dobrý den, od 4.4.2014 užívám Schindeleho minerály. Jejich účinek jsem začala pociťovat už během 14 dnů, kdy mi začaly pomáhat rovnat moji rozbouřenou psychiku, následkem onemocnění mého syna. Připadala jsem si doslova nabitá energií. Za krátký čas jsem začala zjišťovat, že mi mizí srůsty karpálních tunelů na obou rukách a že křeče, které jsem dost často v rukách měla, odeznívají, bolesti kloubů také zmizely. Jsem v období klimaktéria a opět mi Schindeleho minerály pomáhají vyrovnat se s výkyvy ženského období, takže na to neužívám žádné jiné produkty. Vyzkoušela jsem i pleťovou masku a s účinky jsem také velice spokojená. Užívám třetí plechovku, jsem zastáncem přírodních produktů, nelituji tedy, že jsem měla možnost seznámit se se Schindeleho minerály.

Blanka Vytlačilová, 38 let, Žďár nad Sázavou

Minerály jsem si objednala na Vánoce. Krevní tlak se mi natolik zlepšil, že jsem přestala brát 3 prášky, které jsem užívala. Dále jsem byla méně unavená. Jako dárek jsme je dali babičce, která má cukrovku a píchá si inzulin. Má problémy s dlouhým cukrem od té doby, co bere minerály, tak měla pokaždé hodnoty v pořádku a krevní tlak se jí taky zlepšil. Dědovi to pomohlo se stolicí. Proto nyní objednávám 4 balení pro sebe a 5 pro kamarádky.