Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Ing. Eva Hesounová, Praha 10

V polovině minulého roku jsem začala užívat Schindeleho minerály. Trápily mě střídavě bolesti kyčelních kloubů a kolen. Asi po 3 měsících užívání mě tyto potíže zcela opustily. A mohu se i nadále věnovat svému hobby - sjezdovému lyžování. Konstatuji také zlepšení kvality nehtů - jsou silnější a málo se lámou. Je mi 71 let.

Václava Humlová, Cerhovice

Dobrý den, chci se s vámi podělit o radost z účinku minerálů. Mému tatínkovi je 82 roků a je rok po operaci prostaty, po které zhubl a ztratil chuť a radost ze života. Doporučila jsem mu vaše minerály. Po třech měsících užívání má opět svoji váhu, více energie a je plný optimismu. Jeho lékař byl velmi překvapený výrazným zlepšením nemoci. Ráda souhlasím s uveřejněním.

Dita Sasynová, Studénka

Schindeleho minerály mi pomohly zbavit se migrény, která mě těžce trápila min. 2x do měsíce dlouhé roky. První plechovku jsem dostala od své babičky v těhotenství, za což jí velice děkuji. Po nějaké době užívání jsem s překvapením zjistila, že se migréna již nedostavila. Od té doby beru minerály a od těžké migrény mám pokoj.

Manžele Kousalovi, Chomutov

Vážení, v případě mém a mé manželky došlo k opravdu mimořádným úlevám v oblasti bederní páteře, jsme v této oblasti bez problémů a pravidelně váš produkt užíváme. Podstatné zlepšení je patrné i v pohyblivosti a bezbolestné funkci kolenních kloubů! Na naše doporučení odebírá minerály již 17 lidí. Všichni jsou v letech od 55 do našich 77 a nevíme o nikom, že by byl nespokojený.

Zdeněk Javora, Zlín, 73 let

Schindeleho minerály již užívám s krátkými přestávkami 3 roky a rád bych provedl rekapitulaci v mém zdraví po užívání tohoto přípravku. Došlo ke snížení bolesti kloubů - nyní prakticky bez tlumících prášků, ustávají zažívací problémy, stolice se podstatně upravila, hypertenze se upravila - je v normě, cukrovka se zlepšila, přitom nemusím ani tak dodržovat přísnější dietu. Rád bych sdělil, že nejsem žádný dealer, ani nejsem za to placený, jak to někteří i včetně lékařů publikují. Jsou to moje poznatky, jsou pravdivé, a je na každém, pro co se rozhodne. Lékaři to nepochopitelně podceňují, ale asi si to žádný nezkusil nebo nemá zatím potřebu. Já tento přípravek ze své zkušenosti doporučuji.

Libuše Venclů, Hýskov

Dobrý den, je mi 62 let, manželovi 67. Minerály užíváme oba a jsme velmi spokojeni. Jsme relativně zdrávi - nebereme vůbec žádné léky - a tak účinky minerálů jsme pozorovali hlavně na výrazném zlepšení kondice, zlepšení zažívání a velmi zlepšené kvalitě vlasů. Manžela dlouho pobolívalo rameno, po užívání minerálů je zcela bez bolesti. Na dovolených v zahraničí jsem trpěla zácpou, díky minerálům bylo vše v naprostém pořádku.

Vlasta Nápravníková, Pelhřimov

Minerály jsem začala užívat v minulém roce. Asi 2 měsíce se nedělo nic zajímavého, ale najednou se mi začal hojit tenisový loket, také ekzém na noze, který jsem léčila, ale k žádnému zahojení to nevedlo. Upravila se mi stolice, dále 4 roky užívám Warfarin, nyní mám krevní obraz tak dobrý, že stačí kontrola jednou měsíčně. Jsem šťastná, že jsem se minerály rozhodla vyzkoušet.

Olga Wiesnerová, Jihlava

Před 3 roky jsem z důvodu vypětí z náročného vysokoškolského studia při zaměstnání začala mít závažné zažívací potíže. Neboť nejsem příliš zastánce léků, hledala jsem řešení, aby se mi ulevilo. Objevila jsem studie o překyselení organizmu, které v mém případě bylo způsobeno špatnou životosprávou a stresem. Jako nejvýznamnější zásadotvorné elementy jsou uváděny minerály. Hledala jsem nejvhodnější varianty a objevila Schindeleho minerály. Začala jsem je užívat vždy ráno před jídlem a zjistila jsem, že nejen, že se mi spravilo zažívání, ale přestaly mne trápit bolesti v kloubech, které způsobuje artritida, kterou trpím již několik let. Pozitivní vliv na vlasy a nehty není nutné zdůrazňovat. Rovněž se mi zlepšila krvetvorba. Od té doby minerály užívám pravidelně.

Vladimír Pech, Rumburk, 58 let

Velmi děkuji za tento produkt. Nikdy bych nevěřil, že se někdy zbavím trápení s dnou a kloubními problémy. Po spotřebě jediné plechovky veškeré problémy zmizely. Míval jsem 2-3x do roka dnové záchvaty, krevní tlak, cukr, cholesterol perfektně v normě. Ještě jednou děkuji a posílám další objednávku.

Rudolf Hudec, Rychvald u Karviné

Je mi 60 let a minerály užívám od března 2013. Měl jsem problém s jaterními testy, únavou a bolestmi kloubů. Mohu zodpovědně říci, že se mi všechny výše uvedené problémy upravily. Hlavně mě těší pozitivní jaterní testy. Vedlejší účinky jsem na sobě nezaregistroval.