Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Hana Vrbová, Ostrava-Michálkovice

Můj manžel užívá vaše minerály a dostavilo se zlepšení. Snížil se mu cukr i krevní tlak a přestaly ho bolet kyčle. Měl také popálenou nohu a dlouho s tím bojoval. S minerály se mu krásně zahojila. Doporučuji všem kamarádům a známým, protože jste mu hodně pomohli.

Jana Sudová, Plánice

Minerály užívám něco přes měsíc a jsem zatím moc spokojená. Mám křečové žíly, v zaměstnání celý den stojím na nohou, a proto nosím gumové punčochy. Je mi 36 let, mám 2 děti, tedy kolotoč až do večera. Nohy mě dosti bolely, mazala jsem všelijaké masti a užívala léky, ale účinek byl jen chvilkový. Také jsem byla po celém dnu více unavená. O minerálech jsem se dozvěděla od otce, jelikož mu hodně pomohly na klouby. Od doby, co je beru, se mé obtíže výrazně zlepšily, a to už po dvou týdnech užívání, kdy jsem párkrát zkusila punčochy i vynechat a nohy nebolely. Od začátku snáším minerály dobře, neměla jsem ani žádné prvotní obtíže. Musím dokonce říci, že se cítím celkově lépe, nejsem vůbec unavená, naopak minerály mi dodávají energii.

MILENA KAPLAVKOVÁ, DĚČÍN

V PROSINCI 2013 JSEM DOKONČILA POSLEDNÍ CHEMOTERAPII. OD ÚNORA UŽÍVÁM DENNĚ NALAČNO 7 TOBOLEK SCHINDELEHO MINERÁLŮ. CÍTÍM SE SKVĚLE ZDRAVĚ, VLASY MI NÁDHERNĚ RYCHLE ROSTOU. NEJSOU UŽ MEZI NIMI ŠEDINY. JSEM PLNÁ ELÁNU, ZDRAVÍ, VITALITY A ŽIVOTNÍ ENERGIE. DÍKY MINERÁLŮM SI ZNOVA VYCHUTNÁVÁM ŽIVOT NAPLNO.

Zdeněk Svoboda, Jindřichův Hradec

Dobrý den, minerály beru od 2.1.2014 na doporučení jedné známé. Absolvoval jsem dvě kontroly na dia a můžu napsat, že glykémie se mi krásně srovnala a dlouhodobý cukr klesl ze 46 na 37. Další hodnoty mám taky v normě /jaterní testy, triglyceridy, tlak/.

Alena Kourková, Humpolec

Vážení, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s užíváním Schindeleho minerálů. Užíváme je s manželem již přes rok a musím konstatovat, že naše problémy s bolavými klouby jsou pryč. Také bolesti zad přestaly. Kyčle mě nechávají spát a na kolena si mohu kleknout i na tvrdé podlaze. Je nám již přes šedesát let a popravdě jsem moc nedoufala ve zlepšení. Mám od přírody slabé vlasy, ale nyní pozoruji, že jsou pevnější a dokonce mi dorůstají nové. Také vyprazdňování se mi zlepšilo. Po psychické stránce jsem asi po dvou měsících pocítila příliv energie, bavila mě zahrada, i díky tomu, že se mohu dobře pohybovat. Minerály nám každopádně zlepšily kvalitu života, a proto souhlasím se zveřejněním našich zkušeností.

Zdeňka Kovaříková. Prostějov

Před rokem a půl jsem se dozvěděla od své kamarádky o Schindeleho minerálech. Dosti mě zaujalo, jak o jejich účincích mluvila. Proto jsem je zakoupila svému partnerovi a čekala, co se bude dít. Dříve ho velice trápily velké bolesti kloubů. Prvních 14 dnů se mu to vůbec nelíbilo. Ale potom začaly bolesti postupně ubývat až na nynější stav, kdy jsou zanedbatelné. Časté dřívější návštěvy u lékaře, vytahování vody z kolena a protizánětlivé léky jsou dnes minulostí. Také se mu upravil krevní tlak, a ač to zní neuvěřitelně, ubylo mu šedin (i když to je to nejméně podstatné). Minerály používáme stále, již více než rok. Na naše doporučení je má i mnoho našich známých.

Milan Jarý, Brno, 30 let

Několik let mě trápily ekzémy na dlaních, kdy po většinu času byly dlaně rozedrané do krve a vše bylo velice bolestivé. Páni doktoři vždy dokázali pouze naordinovat kortikoidy, které jednak zdraví člověka neprospívají a také to pomůže jen na chvíli. Dá se obecně říct, že problém celé dnešní medicíny je léčení důsledků a ne příčin. Koncem roku 2013 jsem začal užívat Vaše minerály dle doporučení a cca po 3 měsících ani známky po ekzému. Prostě je to v pořádku jelikož se pravděpodobně vyléčila příčina uvnitř. Dále musím ještě říct, že mi další pan doktor hrozil nasazením prášků na zvýšený krevní tlak, ale po výše zmíněném 3 měsíčním užívání poklesl na normál a prášky mně nasazovat nemusel. Závěrem chci tedy napsat, že Vaše minerály hodnotím velice kladně a budu dále vaším zákazníkem.

Ing.Zuzana Pilcová, Jihlava

Dobrý den, dnes jsem si objednala další balení minerálů. Chci se s vámi podělit o mé zkušenosti s tímto produktem. Na počátku užívání jsem skutečně měla až prudké reakce, které ale za 11 dní přešly. Jednalo se o bolesti v kyčli. Zjistili mi artrózu, ale s minerály se bolesti citelně utlumily. Nyní po roce mohu konstatovat, že se cítím plná energie, zlepšila se celková vitalita, fyzická a dokonce i psychická kondice. Zmínila jsem se o minerálech praktické doktorce a i ona mi je doporučila, ví o nich a připouští jejich léčivý účinek. Připadá mi to jako sen, minerály mi opravdu pomohly snad ve všem. Třeba i v tom, že v noci lépe spím a podařilo se mi zhubnout. Proto nemám žádné námitky, abyste můj ohlas zveřejnili. Děkuji mnohokrát za tento produkt.

Božislav Krpelík, Karviná

Známý pěl ódy na Schindeleho minerály a tak jsem chtěl na vlastní klouby poznat ten zázrak. Měl pravdu - po týdnu partnerce zmizely bolesti zápěstí (vazoneuróza) a (světe, div se!) upravila se i menstruace. A moje dříve tak bolestivá kolena? - ani o nich nevím. A jako bonus vnímám celkové zlepšení nálady a vitality. Další objednávka je jistá!

Zdeněk Malčík, 52 let, Víceměřice

V listopadu loňského roku jsem dostal od známé vaše minerály. Doporučila mi je, protože jsem trpěl častými a bolestivými záněty kloubů. Bolely mě prsty, ramena, kolena, kotník. Bolesti se stěhovaly z místa na místo. Vyzkoušel jsem léky, masti. Přiznávám, že jsem moc minerálům nevěřil. Začal jsem je ale užívat. K dnešnímu dni je užívám již 4 měsíce. Byl jsem u své revmatoložky na krevních odběrech a byla překvapená, stejně tak i já. Výsledky totiž dopadly dobře, veškeré bolesti a záněty zmizely. Dokonce mi z krabičky začalo záhadně ubývat. Má žena začala mít problémy s kolenem, a když viděla zdravotní zlepšení u mne, začala minerály brát také. Prosím o zveřejnění mého příběhu jako poděkování všem.