Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Marie Robová, Přerov

Dobrý den, vloni v létě mě začala bolet ruka pod ramenem. Asi po měsíci, kdy jsem měla bolesti i v noci, jsem zašla k lékaři. Absolvovala jsem kolečko - rentgen - léky - rehabilitace - léky. Trvalo to dva měsíce, ale zlepšení nepřicházelo. Kamarádka mi poradila zkusit užívat Schindeleho minerály. Zprvu jsem to odmítala a nedůvěřovala jsem. Ale nakonec jsem si je objednala a užívám. Po 1 měsíci mě ruka bolela snad ještě více, ale pokračovala jsem dále. Nyní po třech měsících je bolest pryč, celou zimu jsem neonemocněla a mám i více energie. Ve svém okolí to všem doporučuji, někdo věří, někdo ne. Nevím, ale mně minerály pomohly.

Dagmar Vošahlíková, Dobříš

Chodíme pravidelně venčit psy a jako správné ženské semeleme ledacos. Hlavně v našem věku (je nám kolem 70) řešíme bolesti a jak na ně. Jedna z nás uvedla, že užívá Schindeleho minerály, a protože jsem byla zvědavá, hned jsem si je objednala. Prvních 14 dní mi bylo opravdu zle, měla jsem problémy s chůzí, vyprazdňováním, únava. Pak ovšem nastala rychlá změna k lepšímu a já mám i dobré laboratorní testy zbývající ledviny. Můj dobře rostlý jezevčík užívá minerály se mnou a je ve velmi dobré kondici. Užívám minerály už druhým rokem a myslím, že už nikdy nepřestanu.

Drahomíra Litvíková, Ostrava

Dobrý den, já a můj přítel jsme ročník 1960, a vyzkoušeli jsme Vaše minerály. Celkově se cítíme více nabití energií a také lépe soustředění. Zažívání se upravilo a nafouklé břicho už nemáme. Přestaly mi padat vlasy a rostou nové, pobolívaly mě klouby a je to pryč. Také lépe spím. I projevy jarní alergie jsou mírnější. Přítel měl potíže s brněním v rukou a má klid. Užíváme pátý měsíc a věříme, že to bude lepší a lepší. Proto objednávám další a moc děkuji.

Josef Popek, 68 let, Čeladná

Než jsem začal užívat Schindeleho minerály, měl jsem bolesti kyčelních a kolenních kloubů, při chůzi zadýchávání, nespavost a celková únava. Po několika týdnech užívání minerálů všechny problémy zmizely a cítím se o deset let mladší. Už se domlouvám se známými, že půjdeme na Lysou horu. Také jsem jim doporučil Schindeleho minerály, a proto si objednávám pro ně i pro sebe dalších 7 plechovek.

Ivana Chlubnová, Trnové Pole

Dobrý den, je mi 47 let a mám po dvou operacích páteře. Trpím stálými bolestmi, tudíž beru spoustu léků. Vyzkoušela jsem i mnoho „zaručených prostředků", neboť se mi ke všemu přidaly tenisové lokty, artróza kolenou, po celkové hysterektomii návaly, nespavost, deprese, zácpa. Náhodou jsem si přečetla o Schindeleho minerálech a rozhodla jsem se, že je vyzkouším. Musím vám říct, že jsem tomu po svých zkušenostech moc nevěřila. Ale už po 3 týdnech užívání jsem mohla ubrat léky na bolest, což bylo před tím nemyslitelné. Po měsíci jsem si uvědomila, že už mě nebolí tolik lokty a kolena, upravilo se mi zažívání a je mi celkově mnohem lépe! Děkuji za váš produkt, už si ho objednal syn, matka a několik známých.

Jana Smékalová, Bedihošť

Po přečtení několika kladných článků o vašich minerálech jsem si loni v létě objednala 2 plechovky, abych na sobě vyzkoušela jejich účinky. Mám zvýšený cholesterol a trápila mě bolest ramene a kyčelního kloubu. Po třech měsících užívání minerálů bolest ramene ustoupila, kyčel se rovněž zklidnila, a po kontrole u lékařky mi snížila dávku léku na cholesterol na polovinu. Minerály jsem tedy nasadila i manželovi, který má vysoký krevní tlak a rovněž mohu říci, že se cítí lépe. Objednávám další 4 plechovky minerálů a děkuji.

Marie Litavská, Hranice

Na doporučení rodinného známého, který pravidelně užívá Schindeleho minerály již skoro rok na bolesti zad, jsem si je u vás zakoupila na vyzkoušení za stejným účelem. Minerály užívám od listopadu 2013 a jejich účinky jsou znatelné. Nejen že mě přestaly bolet záda, ale upravila se mi stolice a lépe spím. Na základě lékařského vyšetření se také zjistilo, že jsem měla nízké hodnoty draslíku v těle, na což jsem užívala prášky. Minerály mi pomohly upravit tyto hodnoty, a na doporučení lékaře jsem prášky přestala brát úplně. S minerály jsem spokojená a hodlám je užívat i nadále.

Marie Čadílková, Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den. Je mi 62 let a chtěla bych se s Vámi podělit se svou zkušeností s užíváním minerálů, které jsem dostala darem od mé dcery. Rozpuštěné bahno na mě nepůsobilo zrovna příjemně, ale chtěla jsem jí udělat radost. Po nějaké době užívání, cca měsíc, jsem si uvědomila, že necítím bolest v palci u nohy, v koleně a v ruce, kde jsem měla artrózu. Také mě přestaly brnět prsty na rukou (syndrom karpálního tunelu), obstřiky se už nekonaly, nebyly nutné. A vůbec, cítila jsem se mnohem lépe, zlepšil se stav nehtů i pokožky. Spotřebovala jsem celé balení. Z vysokého tlaku je tlak ideální. Děkuji Vám a objednáváme další 2 kusy.

Marián Pavlík, 52 let, Olomouc

V srpnu 2010 jsem dostal těžký infarkt. K vánocům téhož roku jsem měl pod stromečkem jako dárek Schindeleho minerály a knížku k přečtení. Nevěřil jsem, ale žasnul nad vším, co se v ní psalo. Po přečtení jsem začal brát doporučenou jednu odměrku denně. Moje krevní testy při kontrolách u kardiologa jsem po infarktu měl spíše negativní, vše bylo nad průměrnou hranicí, než by mělo být. Po půl roce užívání Schindeleho minerálů se mi výsledky z krevních testů upravily natolik, že doktor nechtěl věřit, když jsem mu o minerálech říkal. A nejenom to. Srdce mám slabé, ale nikdo mi nechce věřit, že jsem po infarktu, protože moje fyzická výkonnost je jako u zdravého člověka. Při turistice a chůzi se nezadýchávám a do kopce šlapu jako mladík. Nezbývá mi nic jiného, jenom moc poděkovat za tento produkt a snažím se ho doporučovat i mým přátelům. Užíváme ho spolu s manželkou a můžu ještě na závěr poznamenat, že i co se týče nachlazení, celkové imunity, vše se zlepšilo.

Květoslav Čechák, Přerov

Asi před rokem jsem si u vás objednal Schindeleho minerály, jelikož jsem byl zvědavý, jak to funguje. A jsem velmi mile překvapen, neboť jsem měl zdravotní potíže – cukrovku, bolesti zad a kloubů a trpěl jsem častým pálením žáhy. Od doby, co používám tyto minerály, se u mě hodně změnilo k lepšímu. Proto si objednávám 6 plechovek vašich minerálů.