Informace o minerálech

Ohlasy našich zákazníků

Jan Janáč, Blížkovice

Vážení, darem jsem dostal vaše minerály. Měl jsem problémy s kolenem, tlakem a srdeční arytmií. Po vybrání 1 dávky se cítím fit. Koleno nebolí, tlak se zlepšil a arytmie jako zázrakem zmizela. Dcera mi objednala další plechovku a budu minerály užívat i nadále. Děkuji a zdravím.

Marie Jiříčková, 78 let, Vysoké Mýto

Minerály užíváme pravidelně více jak 2 roky. Zlepšilo se mi vyprazdňování, močové cesty, štítná žláza je v normě, léky již neberu, bolesti hlavy a kloubů se snížily, tlak se ustálil a mám celkový pocit přílivu energie. Manžel měl na temeni pleš o průměru 10 cm a léčí se na prostatu. Temeno mu obrostlo vlasy a prostata se stabilizovala.

Květa Kestová, Kout na Šumavě

Dobrý den, v červnu loňského roku jsem začala brát vaše minerály, protože mám artrózu v kolenou. Je mi 61 let, a každé 3 měsíce jsem dostávala do kolen kloubní výživu. Po půl roce s vašimi minerály se můj stav natolik zlepšil, že již tomu není třeba, i můj ortoped byl překvapen rentgenovým snímkem. Děkuji a objednávám další balení i pro známé. Můžete můj příběh zveřejnit jako poděkování.

Anna Volková, Lipník nad Bečvou

Vážení, mám artrózu v kloubech, levý kyčel a pravé koleno mám operováno, pravá kyčel se po vybrání jedné plechovky spravila a nebolí. U lékaře po prohlídce nemám žádný cukr, cholesterol, sedimentace a štítná žláza, na které jsem měla cistu, je v pořádku, záda také přestala bolet. Pro dobré účinky se nechal přesvědčit i manžel a syn.

Věra Habichová, Řepice

Dobrý den, o minerálech jsem slyšela již před několika lety, ale stále jsem se nemohla rozhodnout. Nyní, po 3 měsících užívání, zjišťuji, že mi přestaly padat vlasy a zhoustly. Zlepšila se moje psychická odolnost (starám se totiž o svou 88letou maminku s Alzheimerovou chorobou). Co mě nejvíce potěšilo je, že poslední léta jsem se cítila stále unavená, a nyní mám vice energie a chuti do života. Mojí mamince pomohly minerály od bolestí kloubů a mnohem lépe se pohybuje. Jsem spokojená a děkuji.

Marie Vejvodová, Týn nad Vltavou

Minerály užívám druhým rokem. Mám endoprotézu kyčle, to je v pořádku nebolí. Ale časem se objevily potíže, začal mne bolet žaludek a koleno, bývala jsem unavená. Tak jsem v časopise objevila vaše minerály a objednala jsem si. Žaludek nebolí a koleno také ne, a cítím se velice dobře i únava je pryč. Je mi 66let a minerály doporučuji, jsou opravdu skvělé.

Zdeněk Zelený, Supíkovice

Je mi 84 let. Minerály jsem již užíval dvakrát. Často jsem dostával i v noci křeče ve svalech, hlavně na stehně a lýtku. Také mi začalo pobolívat koleno a měl jsem bolesti kyčelního kloubu. Myslel jsem, že mě čekají berle. Po užívání tyto bolesti odezněly, i když je již 4 měsíce neberu. Dnes mi volala 83 letá sestra, že jí také minerály pomohly. Objednávám tedy další i pro manželku.

Marie Lukášová, Chrudimsko

S radostí Vám píšu o mých zkušenostech se Schindeleho minerály. Od loňského roku je užívám pravidelně. Měla jsem problémy s vysokým krevním tlakem a občasné křeče v nohou. Účinek se dostavil po pár týdnech. Díky tomu již neužívám další léky. Všem vřele doporučuji a objednávám s úsměvem na rtech dalších deset balení.

Miluše Vačkářová, Lovosice

Už rok užíváme s mužem vaše minerály. Manžel je celý šedivý, dnes má ale dost vlasů černých. Já měla časté záněty močových cest, které ustoupily, a problémy s krční páteří. Hodně let jsem nemohla plést, dnes pletu denně už měsíc a žádná bolest, z toho jsem nadšená. Trápilo mne to celý život a v 60 letech mám pokoj od bolesti. Dnes jsem si objednala 4 plechovky.

Jana Růžičková, Město Libavá

V lednu letošního roku jsem v novinách objevila reklamu na Schindeleho minerály. Velmi mě to zaujalo, protože jsem právě bojovala s artrózou kolene. Přišlo mi to pod ruku právě vhod. Je mi 63 let a tak už nějaké zdravotní potíže mám. Respektive měla jsem. Za 11 měsíců braní mě už vůbec nic nebolí. Velikou radost mám z toho, že mi přestaly padat vlasy a zlepšil se spánek. Konečně mohu spát celou noc bez problémů.